Derince Clip in Asma Tavan

Derince Clip in asma tavan

05

Derince Clip in asma tavan sistemleri Derince ve çevresinde Mş asma tavan sistemleri tarafından kaliteli işçilik ve profesyonel ekip ile haftanın 7 günü siz değerli müşterilerimizin Clip-in asma tavan işleri itina ile yapılmaktadır. Derince Clip-in asma tavan sistemleri birçok yapı ve noktada uygulanmaktadır.

Derince Metal Asma Tavan, Klipin tavan, Clipin asma tavan

Derince Clip-in asma tavan sistemlerinin faydaları malzeme yapısı ile uzun ömürlü ve dayanıklıdır, fırın boya özelliği ile uzun ömürlü ve kalıcı renk elde edilmektedir. Derince Clip-in asma tavan nem dayanımı diğer tavanlara göre daha çok yüksektir. Derince Clip-in asma tavan montajı ve Demontajı kolaydır, tesisata erişimi kolaylaştırır. Sizde 60×60 Clip-in asma tavan, 30×30 Clip-in asma tavan uygulamaları yaptırmak istiyorsanız bizimle ile iletişime geçebilirsiniz.

Derince Clip in asma tavan

Derince Clip-in asma tavan

Klipin tavan sistemi piyasadaki en yaygın kullanılan klipin tavan sistemlerinden biridir. Ürün, iç ve dış kullanım için gerekli destek çerçevesine sahip, tamamen erişilebilen gizli metal asma tavan sistemi üzerine sabitlenmiş geniş bir kare ve dikdörtgen panel yelpazesine sahiptir. Bunlar, ofisler ve sınıflar için ideal bir seçim haline getiren, aşağı doğru demon te edilebilirliğe sahip ekonomik ve uygun bir sistemdir. Standart clip in asma tavan, galvaniz ve alüminyum tavan plakaların üçgen kesitli omega taşıcıya alttan takılması ile olur. Bu clip in asma tavan de taşıyıcılar gözükmez, sarkmalı ve oturmalı sisteme göre güzel ve sade bir görüntü meydana gelir. Sökülüp takılması kolaydır.

Clip in Metal Tavan Cinsi: Galvanize Çelik ve Alüminyum

Derince Clip in Metal Tavan Panelleri

Sonsuz olanaklar ile birlikte klasik tasarım. Basit ve uygun maliyetli ticari metal tavan sistemleri. Yerleştirin / Yerleştirin metal tavan döşemeleri, farklı boyutlarda ve kenar seçeneklerinde klasik standart çözümler sunar ve standart özelliklerle uyumludur. Bu, bir projeye metal tavan eklemek için basit ve ekonomik bir yoldur. 60×60 Clip In Panelleri kare tasarımına sahiptir. Biri sağlam bir tavana ihtiyaç duyduğunda, bu mükemmel bir seçimdir. Girintilerin farklı derinlikleri projeniz için mükemmel bir görünüm sağlayan ince desenler oluşturabilir.

Clipin asma tavan

Clip in Metal Tavanların Kapsamı

Clip in metal asma tavan konstrüksiyonları kamuya ve çeşitli kurumlara (poliklinikler, okullar, oteller, restoranlar, konser salonları, ticari kuruluşlar vb.) Monte edilir. Ayrıca, genellikle endüstriyel işletmelerin binalarının tasarımında kullanılır. Alüminyum elemanlardan yapılan kaplamalar konutlara ve halka açık alanlara kurulur ve çelik paneller, şeritler ve kasetler çoğunlukla endüstriyel, konut ve depo binalarında kullanılır.

Derince Clip in asma tavan

Ek olarak, 60×60 ve 60×120 clip in metal tavan alüminyum ürünlerinin neme karşı dayanıklı olduğu ve bu nedenle yüksek nemli alanlara montaj için uygun olduğu unutulmamalıdır. Korozyon koruması olmayan çelik elemanlar korozyona karşı hassastır, bu nedenle sadece normal nem koşullarında kullanılırlar.

05

İzmit Alçıpan - İzmit Asma Tavan

Kocaeli İzmit Asma Tavan olarak başta izmit merkez olmak üzere Kocaeli'nin her yerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0

Contact Us

error: Content is protected !!